Czy takie nawracające infekcje o czymś świadczą?

Witam. około miesiąc temu pojawił mi się zajad. Potem po tygodniu dostałam grzybicę pochwy- stosuję antykoncepcję ze względu na torbiele. Po dwóch tyg. dostałam silnego zapalenia gardła z gorączka. Czy takie nawracające infekcje o czym świadczą. Wyczytałam o białaczce i się martwię. Nie jestem zmęczona, nie chudnę.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. zawsze można wykonać podstawowe badania z krwi