Czy takie objawy daje hipnoza?

Witam, ostatnio byłem na dziwnym pokazie. Był jakiś ziomuś na scenie i normalnie nakładał ludziom ręce na głowę i padali na ziemie i tracili przytomność. Niektórzy też z daleka tracili przytomność albo dziwinie się zachowywali. Moje pytanie jest następujące: czy to mogła być hipnoza? Czy mogło to wywrzeć to zachowanie na mnie albo zmienić moją wolę. Dodam że byłem cały czas świadomy. Teraz mam przez to nerwice i cały czas świadomość że nie jestem sobą. Dodam też żeniektórzymielihisterycznyśmiech

Jeśli ma Pan dalsze wątpliwości (bo nie jest to pierwszy raz, kiedy poszukuje Pan odpowiedzi na te pytania na forum), warto skonsultować się bezpośrednio z psychologiem, psychoterapeutą. Nie tylko dokładnie wyjaśni działanie hipnozy, ale będzie mógł także rozwiać wątpliwości i pomóc poradzić sobie z napięciem i lękiem, jakie Pan wokół danego wydarzenia przezywa.

Dzień Dobry Panu,

Prawdopodobnie z powodu Pana indywidualnej nadwrażliwości na seans hipnotyczny odczuwa Pan opisane przez Pana symptomy, pomimo upływu czasu od zdarzenia.
Polecałabym Panu kontakt z psychologiem, żeby miał Pan możliwość dotarcia do prawdziwej przyczyny Pana objawów.

Życzę Panu tylko zadowalającego samopoczucia,
irena.mielnik.madej@gmail.com