Czy takie objawy jak suchość w ustach, brak apetytu czy kołatanie serca mogą być związane z nerwicą?

Witam. Od ponad 2 tygodni dokucza mi suchość w ustach, brak apatytu, trudności ze spaniem, kołatanie serca, ból żołądka Codziennie rano źle się czuję. Ponad 10 lat temu miałam stwierdzono nerwice lekowa. Czy te objawy mogą być przyczyną nerwicy.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym konsultację z lekarzem psychiatrą aby wykluczył psychiczne tło tych dolegliwości. Pozdrawiam.