Czy takie objawy mogą świadczyć o skróceniu szyjki macicy?

Dzień dobry.Jestem w 24 tc.Od dwóch dni podczas chodzenia zaczął mi twardnieć brzuch nad pępkiem. poniżej pępka brzuch jest miękki.Oprócz teardnienia i uczucia ciągnięcia nie mam innych objawów.Czuje jakby brzuch zmieniał się w twardą skałe.3 tyg temu lekarz stwierdził że wszystko jest wporzadku z szyjką i dzidzią.Następna wizyta za 3 dni. Czy takie objawy mogą świadczyć o skróceniu szyjki macicy?? Dziękuje za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

jeżeli są tego typu objawy to konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzięć. proponuje udać się do lekarza ginekologa.