Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 6 4 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy takie objawy przy leku flucofast są normalne?

Witam, mój partner był u gastrologa okazało się, że ma grzybicę żołądka. Lekarz przepisał mu antybiotyk oraz lek flucofast. Lekarz kazał przyjmować jemu i mi w tym samym czasie Le flucofast 100mg, jest 3 dzień w którym przyjmuje lek lecz źle się po nim czuje, boli mnie brzuch i czuję "jakby mi się coś w nim rozpuszczalo" co mam robić przyjmować mimo to? Czy mogę go odstawić? Przyjmuje przy tym równocześnie tabletki antykoncepcyjne czy ten lek nie powoduje osłabienia antykoncepcji? Z góry dziękuję za rozwikłanie moich wątpliwości.
KOBIETA, 21 LAT około miesiąca temu

Jak stosować prezerwatywy?

Lek. Bartłomiej Grochot
75 poziom zaufania

Witam. Radziłbym skonsultować się ponownie z gastrologiem. Flukonazol może osłabiać działanie niektórych preparatów antykoncepcyjnych.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy