Czy takie objawy u 28-latki mogą występować na tle nerwowym?

Dzień dobry Moje objawy: zawroty głowy i szybkie męczenie się podczas jedzenia, cofanie się treści pokarmowej po zjedzeniu, biegunka, spocone dłonie, napadowy przyspieszony puls szczególnie w nocy, dreszcze po naglym wybudzeniu, suchość w ustach, momenty otępienia, problemy z żuciem pokarmów (męczą mi się jakby mięśnie języka) osłabienie, niskie ciśnienie, problemy z przełykaniem śliny próbuje przełknąć i jakby mięśnie przełyku nie chciały działać. Morfiologia i elektrolity ok, tsh też, cukier na czczo także, tomografia głowy z kontrastem też, echo serca i holter też w porządku. Za kilka dni mam wizytę kontrolną u kardiologa (po omdleniu) na co zwrócić jeszcze uwagę. Czy to może być wszystko na tle nerwowym. Nie mogę przez to normalnie pracować.

Do omówienia z Lekarzem, psychologiem...Do pełnej konsultacji neurologicznej: wywiad, badanie , wyniki badań; ocena nastroju, snu; Ważny stan "ciała i ducha" tryb życia i pracy, problemy , stresy... etc. Ważny stan Pacjenta, schorzenia współistniejące, wyniki badań, leczenie, nastrój etc Zapraszam