Czy takie objawy wskazują tylko na nerwicę czy to coś innego?

Witam czy to tylko nerwica czy coś ...niewiadomego? Codzienne dolegliwości typu...mdłości,zawroty głowy ,wzdęcia prawie po kazdym posiłku, zatrzymywanie wody, senność osłabienie łaskotanie w gardle i odbycie ból brzucha prawie bez przerwy z róznym nasileniem , podkrążone oczy,jeszcze doszla zgaga i uczucie kołatania serca i niemożność złapania pełnego wdechu

Objawy, które Pani wskazuje,nie dają podstaw do zdiagnozowania nerwicy. Radziłabym udać się do lekarza pierwszego kontaktu i wykonać komplet badań. Przyczyny mogą być natury medycznej. Warto też rozważyć konsultację ginekologiczną. Pozdrawiam