Czy takie paski wybielą mi dobudowaną część zębów?

Dzień dobry. Po wyprostowaniu moich zębów aparatem stałym była konieczność dobudowania dołu górnych jedynek, ze względu na nierówną dolną "linię". Było to 8 lat temu i od tamtej pory kolor jest identyczny jak moje zęby. Chciałabym wybielić zęby, rozważam paski wybielające. Czy takie paski wybielą mi dobudowaną część czy może lepiej wybielić zęby inną metodą?

Witam,

Niestety żadna metoda wybielania nie wybieli materiałów stosowanych do odbudowy zębów. Po zabiegu i po czasie ustabilizowania się efektu wybielenia konieczna jest wymiana odbudów kompozytowych, aby dopasować ich kolor do nowego, bielszego koloru zębów. Pozdrawiam, lek. dent. Tomasz Herczakowski