Czy takie podklejanie zębów jest często stosowane?

Witam, moja przygoda z aparatem rozpoczęła się 3 lata temu. Po dwóch latach został zdjęty apart z górnych zębów, jednak zwróciłam uwagę, że jeden ząb nie wygląda zadowalająco, ponieważ był krzywy. Zęby zostały podklejone jakimś włóknem i cementem. Do tego aparat zdejmowany na noc. Przez parę miesięcy nie zmianiało się nic i wymusiłam ponowne założenie aparatu. Niedługo będę zdejmować i górę i dół. Moje pytanie brzmi, czy podklejanie zębów jako 'retainer stały' włóknem i cementem jest powszechnie stosowane? Wiem, że podkleja się druciki natomiast nigdzie nie mogę znaleźć informacji i takiej retencji. Boję się, że będą mi się psuć zęby od takiego podklejania.

Jest to często stosowane rozwiązanie zwłaszcza u kobiet uczulonych na nikiel. Taśma z włókna szklanego jest powszechnie używana w stomatologii - np przy uzupełnieniach AET. W Pani przypadku zastępuje drut. Pozdrawiam