Czy takie przedłużone plamienia są normalne?

Witam, 19 lipca dostałam okres - delikatne plamienie. Tego dnia założyłam również zgodnie z konsultacjami ginekologa Novuring. Do tej pory - 27 lipca - występuje u mnie krwawienie (również delikatne plamienie, typowe dla końca okresu). Normalnie okres trwa u mnie 7 dni. Czy takie przedłużone plamienia są normalne?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się ponownie do lekarza ginekologa, po badaniu będzie mozna okreslić odpowiednie dalsze postępowanie.