Czy takie skąpe krwawienie jest normalne?

Witam od około 3 lat przyjmuje tabletki antykoncepcyjne rigevidon.od wczoraj mam 7 dniiwa przerwe okres wystąpił w terminie nawet trochę wcześniej bo już w piątek wieczorem a zawsze dostawała sobota lub niedziela.czy to normalne że dzisiaj właśnie w niedzielę krwawienie jest skąpe już prawie nic nie leci?brałam w tym cyklu antybiotyk jednak lekarz rodzinny mówił że nie powinien wpływać na antykoncepcje(antybiotyk Lincocin) miałam też problemy jelitowe jednak nie w ciągu 4 godzin od zażycia pigułki czyli wszystko raczej ok?pigulki zazywam o 21 a luzne stolce miałam w ciągu dnia.po antybiotyku nabawilam się chyba grzybicy pochwy brałam tabletki dopochwowe medivag kadefarm czy to może być przyczyną skapego i krótszego krwawienia z odstawienia?

Dzień dobry, podczas przyjmowania antykoncepcji doustnej krwawienie może być skąpe lub w ogóle nie wystąpić. Nie ma powodów do niepokoju.