Czy takie uczucie niestabilności to objaw guza mózgu?

Dzień dobry! Od miesiąca mam lekkie zawroty głowy a właściwie to uczucie niepewności i niestabilnosci. Rok temu urodziłam dziecko przez cc. Tydzień temu wykonalam morfologie, próby watrobowe, glukoze, potas, magnez, tsh, i układ krzepliwosci. Badania są dobre. Biorę tabletki antykoncepcyjne. Moje pytanie jest takie czy to uczucie niepewności i niestabilnosci to objaw np.guza mózgu i potrzebna jest dalsza diagnostyka czy to tylko przemęczenie spowodowane brakiem snu?.

Witam! Na podstawie niestabilności postawy nigdy nie opieramy tak poważnego rozpoznania. Z Pani wypowiedzi można wywnioskować, że ma Pani lęki i obawy o własne zdrowie (hipochondryczne) i najbardziej wskazana wydaje się być konsultacja psychiatryczna lub psychologiczna. Powodować lub potęgować taki stan mogą wszelkie napięcia emocjonalne, stresowe, przemęczenie i inne. Powodzenia W. Ł.