Czy takie wymioty to normalne w stłuszczeniu wątroby?

Mam problem z ciągłymi wymiotami (ok. 7 razy dziennie). W sierpniu USG wątroby wykazało stłuszczenie. Przyjmowałam przeciwwymiotnie Torecan. Bezskuteczny. Raz już byłam w szpitalu na kroplówki, niedobór sodu. Mam jadłowstręt... Leczyłam się na zaburzenia odżywiania. Obecny stan zdrowia powoduje u mnie nawrót depresji. Do kogo iść? Czy takie wymioty to normalne w stłuszczeniu wątroby? Ostatnio wymiotowałam krwią, ciemną i były skrzepy. Co mam myśleć? To tylko stłuszczenie czy jeszcze coś?

Witam,
Od strony psychologicznej można przypuszczać ,że ma Pani zaawansowane objawy jadłowstrętu o charakterze bulimicznym,które uszkadzają tkanki wewnętrznych narządów.Na pewno wie już Pani o tym,ale nie podejmuje adekwatnych form leczenia i dalej pogłębia problem.Jadłowstręt na tym etapie wymaga podporządkowania się wskazaniom internistycznym,dietetycznym i uczestniczeniu w psychoterapii.

Witam Panią Serdecznie,

Wymioty z zawartością skrzepową mogą być niepokojące.

Zachęcam Panią do jak najszybszej konsultacji u lekarza pierwszego kontaktu, który zadecyduje, co dalej.
Następnie sugerowałabym podjęcie pracy z psychologiem w Poradni zaburzeń odżywiania.

Życzę Pani wszystkiego najlepszego,
Irena Mielnik-Madej