Czy takie wyniki badań tarczycy u 28-latki to powód do zmartwień?
Czy przy prawidłowym usg tarczycy a wynikach TSH 5,9 i Ft4 jakoś 1,43 jest się czym martwić? Internistka powiedziała, że nie i że jest ok. Będę wdzięczna za odpowiedź.

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Zatrucie grzybami - możliwość zatrucia
Szanowna Pani, proszę zawsze pisać normy przyjęte przez dane laboratorium, bez tego nie jestem w stanie fachowo niczego ocenić.