Czy takie wyniki córki mogą świadczyć o padaczce?

Witam. Mam pytanie dotyczące Córki, otóż końcówkę ciąży spędziłam w szpitalu. Z powodu bardzo wysokiego ciśnienia, obrzęków ciała i białka w moczu. Od czasu przyjęcia przeleżałam prawie 2 miesiące. Potem trudny poród, indukowany. Lekarka uparła się na poród naturalny. Od urodzenia Córka ma stwierdzone obniżone napięcie mięśniowe. Wszystkie etapy osiąga z opóźnieniem i to dzięki rehabilitacji oraz terapii czaszkowo-krzyżowej. Od kiedy zaczęła siedzieć potem chodzić, zauważyliśmy, że przewraca się bez potknięcia o cokolwiek. I często traci równowagę, nawet siedząc się przewraca. Ponadto kilka razy zauważyłam, że zastyga na kilka sekund w bezruchu. Dodam, że mój brat ma padaczkę. Trafiliśmy do Neurolog, podałam wszystkie objawy. Miała robione EEG. Podaję opis:Badanie wykonane podczas zasypiania i we śnie spontanicznym. Symetria zachowana. Cechy bioelektryczne obu stanów dobrze wyrażone, obecne symetryczne, synchroniczne wrzeciona snu. Podczas zasypiania zarejestrowano uogólnioną czynność napadową, złożoną z wysokonapięciowych fal theta i ostruch. FS ujemna. Zapis o cechach wzmożonej pobudliwości komórek OUN. Neurolog mówi, że wyklucza padaczkę. Następne EEG w kwietniu. Więc co to za napad został zarejestrowany??

Konieczna pełna konsultacja, wywiad, badanie neurologiczne... Córka miała powikłaną ciążę, objawy zatrucia ciążowego i nadciśnienie tętnicze , a zatem była to ciąża powikłana Do dalszej opieki , kontroli cisnienia i badań labor Stan dziecka : do Neurologa dzieciecego Mam nadzieję, ze dziecko poprawsi się w trakcie rehabilitacji . Pozdrawiam i zapraszam