Czy takie wyniki dobrze rokują i oznaczają wygraną z kiłą?

Witam w sierpniu tego roku wykryto u mnie kiłę .Pierwsze badanie przed leczeniem wyszło vdrl dodatni ( nie podano ilości ).Wdrożono leczenie 10 dni antybiotyk w tabletkach .Po 1,5 miesiąca wyniki następujące fta abs 1:450 a vdrl 1:8 .Czy takie wyniki dobrze rokują i oznaczają wygraną z chorobą ?

Wyniki dobre , wskazują na starą wyleczona kiłę. Odczyny niskie , w tak krótkim czasie od leczenia , tak szybko spadły? A może to stara kiła? Przeleczona wcześniej np w trakcie zapalenia gardła? Poza tym 10 dni leczenia , krótko. Chyba ze był odczyn pierwotny. W każdym razie obecnie nie wymaga leczenia tylko monitorowanie. Czy partnerka / partner tez leczona ?