Czy takie wyniki hcg u 31-latki wskazują na ciążę?
Witam. Potrzebuję pomocy w od czytaniu wyników hcg które wynoszą 561,3 czy jestem w ciąży jeśli tak to który to miesiąc. Martwię się bo lekarz nie wykrył na usg pęcherzyka. Z góry bardzo dziękuję

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Bartłomiej Grochot
77 poziom zaufania
Witam. Taki wynik BhCG występuje w początkowych tygodniach ciąży. Pęcherzyk w badaniu w USG może nie być jeszcze widoczny. Zalecałbym kolejna wizytę u ginekologa za dwa tygodnie. Pozdrawiam.