Czy takie wyniki i objawy mogą sugerować jakieś problemy zdrowotne związane z tarczycą?

Witam, proszę o interpretację wyniku: procentowa wartość FT3 = 51,5,procentowa wartość FT4 = 24 TSH 0,542 ( 0,350-4,940) Dodatkowe objawy wypadanie włosów, chudnięcie, brak energii, kłopoty z koncentracją, pamięcią, drażliwość, nerwowość, kłopoty ze snem. Czy takie wyniki i powyższe objawy mogą sugerować jakieś problemy zdrowotne związane z tarczycą?

Lek. Tomasz Budlewski

Jakie wartości ft3 i ft4? Jakie wyniki innych badań morfologii itp ?