Czy takie wyniki kolonoskopii to coś poważnego?

Otrzymałam takie wyniki z kolonoskopii. Wstepnica- przewlekłe nieokreślone zapalenie błony śluzowej jelita grubego o średnim nasileniu z domieszką dość licznych eozynofii Odbytnica- przewlekłe nieokreślone zapalenie błony śluzowej jelita o niewielkim nasileniu Czy jest to coś poważnego? Co oznacza sformułowanie "przewlekłe nieokreślone". Czy potrzebne są dalsze badania do diagnozy? Jakie badania? Pozdrawiam serdecznie

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza gastroenterologa i odpowiednia szersza diagnostyka, a jakie są objawy? kliniczne objawy są w tym momencie kluczowe.