Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 6 9 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy takie wyniki mogą zdyskwalifikować mnie z zabiegu powiększania piersi?

Witam , za tydzień mam operacje plastyczna piersi , wczoraj zrobiłam badania :HCT (35,1) MCHC(37,6) INR (1,35) i wskaźnik protrombinowy 77,9 . Czy takie wyniki mogą zdyskwalifikować mnie z zabiegu ?Bardzo sie denerwuje , proszę o szybka odpowiedz .
KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu

Nie podała Pani norm obowiązujących w laboratorium; generalnie INR powyżej normy dyskwalifikuje od planowej operacji, ale należy ustalić ostateczny tor postępowania z chirurgiem, który ma Panią operować.

0

Szanowna Pani Proszę to skonsultować z lekarzem, który będzie Panią operował przecież on z Panią jest w powinien być dobrym kontakcie, ale chcę Pani powiedzieć że zawsze przed operacją proszę Pacjentki o przynajmniej o przesłanie skanów wyników badań aby upewnić się czy mogą być jakiekolwiek nieprawidłowości. dr Janusz Jaworowski specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej

Specjalista w dziedzinie chirurgii. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii onkologicznej. Pionier w dziedzinie stosowania implantów u pacjentów onkologicznych. Laureat licznych nagród za osiągnięcia naukowe, m.in. Luminatus 2015, Polski Wynalazek 2014 - BioImplant, złoty medal Międzynarodowych Targów Wynalazczości oraz medal Ministerstwa Edukacji, Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych Francji Concours Lepin.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy