Czy takie wyniki western blot u 5-latka wskazują na boreliozę?

Proszę o pomoc w interpretacji wyników western blot u pięciolatka: Borelioza - p/c IgG met. Western-Blot (S23) P100 nieobecne Ocena punktowa (P100) 0 VIsE nieobecne Ocena punktowa (VIsE) 0 P58 nieobecne Ocena punktowa (P58) 0 P41 obecne Ocena punktowa (P41) 1 P39 nieobecne Ocena punktowa (P39) 0 OspA nieobecne Ocena punktowa (OspA) 0 OspC nieobecne Ocena punktowa (OspC) 0 P18 nieobecne Ocena punktowa (P18) 0 Suma punktow 1 Wynik: nieobecne Jak rozumieć dodatnie P41? Dodam że 5 lat temu chorowalam na kzm i boreliozę. 5 miesięcy temu ugryzl mnie kleszcz. Objawy mam podobne jak wówczas gdy chorowalam uprzednio (neurologiczne zaburzenia widzenia, problemy ze snem, kłopoty z pamięcią, często również mową, problemy z koncentracją, codzienne bóle głowy, ogólne uczucie rozbicia, zmęczenie, ciągła senność, zmiany nastroju w końcu bóle stawów mięśni. Kobieta lat 28

Dzień dobry, Pani wyniki wskazują na kontakt z boreliozą w przeszłości- przeciwciała mogą utrzymywać się nawet 20 lat, nie muszą wskazywać na obecne zakażenie. Proszę udać się do neurologa, gdyż Pani dolegliwości wymagają dalszej diagnostyki.