Czy takie zaburzenia z rytmem serca mają coś z tym wspólnego?

Witam, od jakiegoś czasu męczą mnie dziwne objawy. Po jedzeniu, zwykle tylko po pierwszym posiłku po jakimś czasie zaczynam mieć kołatania serca - puls skacze z 65 do 90 , czuję niepokój, dezorientację i bardzo chce mi się do toalety... Po wypróżnieniu te objawy się uspokajają. Czytałam o zespole drażliwego jelita, ale czy takie zaburzenia z rytmem serca mają coś z tym wspólnego? Dodam, że mam niedoczynność tarczycy i niskie ciśnienie.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po zapisie ekg będzie można coś więcej powiedzieć