Czy takie zachowanie córki to. powód do zmartwień?

Córka ma 5 miesięcy i od kilku dni zaczęła robić dziwne minki. Wygląda to tak, że dolną wargę rozszerza i lekko wystawia język czasami prostując przy tym nóżki. Czy to próba naśladowania naszych min czy też powód do zmartwienia? Córka rozwija się dobrze. Proszę o odpowiedź.

Dzień Dobry Pani :)

Myślę, że warto byłoby kontrolnie skonsultować niepokojący Panią symptom u Pediatry prowadzącego Pani Córeczkę.

Z życzeniami radości,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605