Czy takie zachowanie jest normalne przy padaczce?

Dzień dobry. Mój narzeczony(22 lata) od malego dziecka choruje na padaczkę,ukazala się ponoć podczas gry w tak zwanego pegazusa i od tej pory byl podobno leczony.Ostatni silny atak mial z tego, co widzę w karcie choroby w 2013r.Pol roku temu przerwal sam leczenie, bez konsultacji i padaczka dala o sobie znak 14.01.2019 r. Dostal wtedy zastrzyk(Clonazepamum TZF 1 mg/ml) od wezwanych ratowników. Wznowilismy jego leczenie i podajemy mu leki, które bral wczesniej tj. Rano 1 tabl Neurotop 300 a wieczorem zamiennik za Cezarius 1000 tj. Vetira 500 po 2 tabl. W naglym nie do uspokojenia zachowaniu 1/4 tabl. Hydroksyzyny...Od ataku i momentu wznowienia leczenia moj narzeczony jest inna osoba.Przez pierwsze 2 dni chcial podejmować i i uskuteczniac nieracjonalne decyzje, jak nagly wyjazd, rozstanie w zwiazku. Inne zauwazone zachowania, to m. in. wrogość,brak empatii, zdolności do uczuć wyzszych, zachowuje się takze podle w stosunku do otoczenia a innymi osobami manipuluje, by uzyskac korzysci, przy tym klamie, ma dziwne zachowanie, czasem nawet sie smieje sam do siebie na glos....Tak jakby mial inna osobowosc.Wczesniej byl człowiekiem przyjaznym,opiekuńczym... Te dziwne zachowania moglabym wymieniac długo. Moje pytanie... Czy to wszystko jest normalne w przebiegu po napadzie? (napad z drgawkami, sinica, slinotokiem i zaburzeniem świadomości).Jak przywrócić chorego do normalności? Czy to minie? Proszę o poradę. Wiem, ze wizyta u lekarza jest nieunikniona, jednak na chwilę obecna nie jestem a stanie zapewnic mu takiej wizyty.

Jakie wyniki EEG i MRI ?? Jaki tryb życia, nastrój, sen, waga , dieta ? Jaki stan psychiczny, intelektualny ? Leki przeciwpadaczkowe podane wyżej należy podawać dwa razy dziennie! ? Połączenie dwu leków ? do decyzji Neurologa. Jaki wywiad rodzinny, jakie choroby u bliskich ?? Najważniejszy stan Pacjenta, wywiad chorobowy, objawy neurologiczne, stan ogólny, obciążenia chorobowe, wyniki laboratoryjne. Konieczna pełna konsultacja neurologiczna!. Pozdrawiam i zapraszam.