Czy takie zaczerwienienie twarzy może mieć związek ze stresem?

Witam Miałam dzis bardzo nerwowy dzień, pod wieczór moja twarz oraz dekolt strasznie się zaczerwienily czy to normalny objaw spowodowany nerwami oraz stresem? Proszę o odpowiedź ponieważ niepokoje się

Witam,

objawy, które Pani opisuje mogą wystąpić na tle emocjonalnym, jednak zalecana jest konsultacja internistyczna.
Pozdrawiam serdecznie