Czy tarczyca mogła spowodować atak epilepsji?

Spadek tsh z 3.53 na 0.1791w ciągu 3 tyg. Po zmianie euthyroks 125 na 137 naprzemiennie ze 125.dostałam atak epilepsji pierwszy raz w życiu tak twierdzą lekarze bo zapis eeg wyszedł nieprawidłowo. Lecz ja obwiniam tarczyce ponieważ już na kilka dni przed drzalam w środku i miałam kołatania serca .doszła bezsenność.

Witam!
Prawdopodobnie są dwie sprawy chorobowe. Czynniki zewnętrzne i wewnętrzne (w tym hormony) mogą wpływać na próg pobudliwości drgawkowej, niemniej jednak połączenie nie jest typowe. Należy wyjaśnić wiele spraw: "drastyczny spadek TSH po niewielkiej modyfikacji Euthyroxu; uszczegółowić rozpoznanie padaczki! Jeden nieprawidłowy zapis EEG nie przesądza o rozpoznaniu epilepsji.
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.