Czy te białe plamy to próchnica?

Dzień dobry, mój synek za 2 tygodnie skończy roczek. Miesiąc temu wyszły mu 2 górne jedynki i ostatnio zauważyłam na nich białe plamki, na dolnych jedynkach tego nie widzę. Mały w nocy dwa razy budzi się na mleko ale zawsze daję mu po mleku do popicia wodę. Ząbki staram się mu myć rano i wieczorem. Czy te białe plamy to próchnica?

Jeśli jeszcze nie ma próchnicy tzw. butelkowej to przy takim postępowaniu pewnie będzie mieć.
Pozdrawiam.