Czy te bóle brzucha to skutek zatrucia lekami?

Witam.Od kilku dni bardzo boli mnie nadbrzusze,mam ciągłe nudnośći,straciłam apetyt od 3dni nic nie jedłam,nawet po niewielkiej ilosci jedzenie nawet i napoju robi mi sie nie dobrze,wystopiły także wymioty,drętwinie kończyn,sucha skóra,usta,osłabienie,senność,dzisiaj wystopiły silne bole głowy oraz gorączka ,cisnienue mam niskie tętno wysokie w ostatnim czasie zauważylam spadek masy,w ostatnim czasie bralam dosyc duzo leków przeciwbolowych,czy to moze byc zatrucie lakami? Jesli nie to co innego?

Lek. Katarzyna Szymczak

Ciąża wykluczona? Część objawów pojawiła się w skutek nieprzyjmowania pokarmów i płynów, z odwodnienia. Konieczna kontrola u lekarza i diagnostyka dolegliwości. Duże ilości leków przeciwbólowych mogły się przyczynić do powstania takich dolegliwości.
Pozdrawiam