Czy te bóle głowy świadczą o nowotworze?

Witam, mam 25 lat. Miewalam bole glowy nie raz i nie dwa,jednak ostatnio,dosc czesto sie pojawiaja.Rano zazwyczaj boli mnie glowa po prawej stronie,na czole,'klujacy',tepy bol,do godziny srednio mija. Drugi bol,ktory najbardziej mnie meczy,to pulsujacy,tepy bol z tylu glowy,na potylicy.Ten bol 'wedruje' tak do srodka.Cisnienie,wg sprzetu,raczej sygnalizuje cisnienie nisskie . 118-100/78-70. Czy to moze byc nowotwor? Gdzie ssie powinnam udac? jakie badania wykonac? O czym moze swiadczyc ten bol?

Witam!
Ból głowy jest tak częstym objawem, że nie maże mieć decydującej wartości diagnostycznej. Wskazana konsultacja neurologiczna. Po badaniu neurologicznym lekarz zleci wykonanie odpowiednich badań pracownianych: RM głowy, EEG. W razie potrzeby rozszerzy diagnostykę. Najczęściej sprawa okazuje się być błaha.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.