Czy te bóle kręgosłupa to neuralgia?

Dzień dobry! Od tygodnia mam bóle kręgosłupa w okolicy prawej łopatki i barku. Ból promieniuje nawet do nadgarstka. Czuję go nawet w lewym barku i nadgarstku. Mam zdiagnozowany refluks i kamienie żółciowe. Czuję także pieczenie w okolicy mostka lekko w stronę prawej piersi, na kości. Dodam, że ból jest o różnym nasileniu. Czasami znika na kilka godzin. Czuję go nawet jakby w przełyku. Czy to może być związanego z moimi dolegliwościami czy neuralgia? Lekarz POZ sugeruje nerwicę związaną z kamicą.

Dzień Dobry Pani,

Trudno na Pani pytanie odpowiedzieć online.

Wymienione przez Panią objawy mogą promieniować do różnych części ciała, w związku z kamica żółciową.

Sugerowałabym też diagnostykę neurologiczną i reumatologiczną

Z przesłaniem zdrowia,
Irena Mielnik-Madej