Czy te bóle w środkowej części podbrzusza w 14 tyg. ciąży to coś poważnego?

Witam, jestem w 14 tc. Od paru dni mam bóle podbrzusza w środkowej części. Bóle słabną w pozycji leżącej. Czytałam, że kobiety w tym czasie mogą odczuwać bóle wiązadła obłego, jednak te bóle odczuwa się raczej po bokach, ja takich nie mam, jedynie w centralnej części. Czy jest to co myśle czy może coś poważniejszego?

szanowna Pani, bóle podbrzusza w ciąży często występują, myślę że nie ma powodu do obaw aczkolwiek warto skonsultować się z ginekologiem