Czy te dolegliwości występują u mnie na tle nerwowym?

Witam..Mam 44 lata,od jakiegoś czasu mam kłucie w lewym boku dod żebrem dodam że w nocy spać mogę dobrze.Nie mam też żadnych dolegliwości po jedzeniu.Stolce też są dobre.Miałam robione usg brzucha,kolonoskopie i gastroskopię.Nic nie wykazało.Czuje się dobrze ale to kłucie dokucza nie raz lekko promieniuje w plecy.Dodam że czasami jestem nerwowa i nadpobudliwa czy te dolegliwości występują u mnie na tle nerwowym?

Witam!
Jeżeli badania wypadają prawidłowo to zawsze istnieje opcja nerwicowa - nota bene dla badanego chyba najkorzystniejsza. Proponuję kontakt z psychiatrą i psychologiem, zrobią swoje testy, ocenią profil osobowości, lęku i podatności na sugestię i zaproponują rozwiązanie. Nie musi się Pani do tego od razu stosować, ale spróbować warto.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.