Czy te guzy mogą być spowodowane alergią?

Witam, tydzień temu rozjaśniłam włosy i dostałam uczulenia na rozjaśniacz, podobnie jak kilka lat temu. Kiedyś na skórze pojawiły sie czerwone plamy i guzek za uchem, ktory szybko zniknął, natomiast teraz na czole, za uszami i karku pojawiła sie kaszka, oprócz tego dwa dni temu za uchem pojawił sie mały guzek, wczoraj wyszły dwa-pod drugim uchem i na szyi po prawej stronie, dzisiaj w nocy pojawił sie kolejny na uchu. Czy te guzy mogą być spowodowane alergią czy to coś poważniejszego?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.