Czy te krople mogą uszkodzić wzrok dziecka?

Witam nasz 4 letni synek wlal sobie do oka krople aphtin na plesniawke.Plukalismy oczka sola fizjologiczna ale czy to wystarczy.Czy te krople moga uszkodzic jego wzrok?

Witam. Zależy co jest podłożem do tych kropli. Nie jest to preparat okulistyczny. Proszę przeczytać skład. Istotne jest żeby nie zawieraly spirytusu zasad i kwasów nie chodzi o samą Nystatyne bo ona nie zaszkodzi. Pozdrawiam serdecznie chowajcie leki! Pozdrawiam