Czy te krostki da się usunąć zabiegiem kosmetycznym?

Witam, od około dwóch lat mam krosty na twarzy, nie są one czerwone a w kolorze skóry. Widać je przy oświetleniu lub słońcu. Jedna kosmetyczka powiedziała mi, że są to zaskórniki i łatwo da się je usunąć zabiegiem kosmetycznym poprzez ich wyciśnięcie. Czy to prawda? Wykonują Państwo jakieś zabiegi na to? Chciałabym aby zajął się tym jakiś specjalista. W czerwcu biorę ślub i bardzo bym chciała pozbyć się tego do dnia ślubu. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

W takim razie proponuje udac się do lekarza dermatologa lub medycyny estetycznej