Czy te lasery służą do usuwania blizn?

Witam. Czy laser Fraxel Repair lub Fraxel Dual są to lasery CO2 do usuwania blizn? Czy to jest inny laser. Będę usuwał spłaszczone już bliznowce po kilkunastu ostrzykiwaniach sterydami aby te blizny doprowadzić do ładnego wyglądu i lekarz zaproponuje mi jeden z tych dwóch laserów. Stąd moje pytanie czy sa to te lasery CO2 i czy faktycznie one gwarantują dobre efekty czy powinny być inne nazwy tych laserów?

Dzień dobry, tak, są to lasery CO2. Lekarz na podstawie oceny zmian dobierze najlepszą metodę leczenia. Prawidłowo przeprowadzone zabiegi zapewniają znakomite efekty.