Czy te leki mogą być zagrożeniem dla mojego zdrowia?

sprawa jest dosyć pilna bo podejrzewam u siebie zespół serotoninowy, mam wszystkie jego objawy chociaż nie brałam leków antydepresyjnych tylko dziurawiec (2 tabletki) po czym wzięłam leki przepisane mi przez lekarza tranxene (1 tabl) i spamilan (2 tabl). Dziurawiec bralam jeszcze dwa dni przed. Do nich wzięłam jeszcze ziołowe leki uspokajające i propranolol. Wszystkie w ciągu jednego dnia. Po jakims czasie zaczęło mi bardzo mocno bić serce. Przez silne pobudzenie nie mogłam w ogóle spać. Czy te leki moga byc zagrożeniem dla mojego zdrowia? Czy powinnam dalej brac leki przepisane przez lekarza?

Czy jesteś lekarzem? proponuję zgłosić się do osoby z wykształceniem medycznym - czyli lekarza i opowiedzieć o tym, co Cię martwi, on wysłucha, zbada, może zleci badania laboratoryjne i wtedy czegoś dowie się o Twoim zdrowiu i powie , co myśli oraz zaproponuje pomoc medyczną.