Czy te leki mogą powodować zaburzenia pamięci?

1.Cierpię na zaburzenia pamięci i często gubię różne rzeczy. Zażywam takie leki: Paroksetyna, Kwetiapina, Amisulpryd, Mianseryna. Czy te leki mogą powodować zaburzenia pamięci, a jeśli tak to który najbardziej? Pytam aby porozmawiać z psychiatrą i wiedzieć który lek to powoduje?

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

Zachęcam Pana do podjęcia Pana wątpliwości w bezpośredniej rozmowie konsultacyjnej z Lekarzem prowadzącym Pana, który zna Pana i Pana historię leczenia/reagowania na zaleconą farmakoterapię.

Serdeczności i tylko zadowalającego samopoczucia Panu życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605