Czy te objawy mają związek z zaburzeniami lękowymi?

Witam od konca lutego lecze się na zaburzenia lękowe dostałem aciprex teraz biorę w dawce20mg ma noc, dulexetina mylan30mg dostałem na rano od czerwca, niestety napięcie w głowie mi towarzyszy nadal, chodzę na psychoterapiae, lecz chyba nie ma efektów, bo napięcie dalej mi towarzyszy, moja głowa jest ciepła, ostatnio byłem na koncercie i czułem spięte mięśnie nóg jak przyjechałem do domu i jak się położyłem do łóżka to napięcie mi z nóg odpuściło...szczególnie widzę jak samochodem jeżdżę się stresuję jak sam wracam z dalszej odległości to mi serce bije szybciej jak jestem sam w domu z Córką i trzeba spać, i w pracy mam złą sytuację gdyż duża odpowiedzialność jest na moich barkach a dotego doszedł romans z żoną szefa.... Nie wiem już sam co robić....

Witam! Opisał Pan zespół zaburzeń lękowych, który wymaga leczenia farmakologicznego i psychoterapii, oraz czasu na osiągnięcie remisji. Przy jeździe samochodem proszę zachować szczególną ostrożność: dwa leki przeciwdepresyjne (p/lękowe), zaburzenia lękowe mogą powodować dekoncentrację i zwolnienie reakcji. Jeżeli zastosowana taktyka lecznicza nie daje spodziewanego efektu, to należy szukać innej. Powodzenia W. Łuczkowski.