Czy te objawy mogą oznaczać nerwicę?

Witam, proszę o pomoc .Czy jeśli morfologia krwi w normie i i Ob , które wynosi 6 ,oznacza ,że w organizmie nie zachodzi żadne zapalenie? Czy objawy pieczenia i mrowienia w stopach i dłoniach , gula w żołądku , pieczenia w podbrzuszu oraz różne bóle kręgosłupa i stawów mogą oznaczać nerwicę? Dziękuję za pomoc.

Dzień Dobry Pani,

Zaprezentowane przez Panią niepokojące Panią symptomy, są wskazaniem do osobistej konsultacji specjalistycznej, w Poradni zdrowia Psychicznego, celem diagnostyki symptomatycznej i leczenia.

Wartość Odczynu Biernackiego (OB) jest wzorcowa!

Serdeczności i tylko satysfakcjonującego samopoczucia Pani życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.om tel. 502 749 605