Czy te objawy po urazie głowy mogą być na tle nerwowym?

Witam. Dwa tygodnie temu uderzyłam się w pracy głową o szafkę (podczas wyprostowania się po schyleniu). Nie mam guza, rany ciętej, rtg nic nie wykazało. Byłam splątana, bolała mnie głowa. W szpitalu lekarz nic nie stwierdził. Zaczęłam czytać w internecie o krwiakach i obserwuje coraz wiecej objawów. Czy to może być na tle nerwowym , po wyczytaniu takich informacji? Bardzo boje się o swoje zdrowie i życie... Lekarz nie chciał skierować na TK i MRI.

Witam!
Z tego co Pani opisała można wywnioskować, że jest duże podłoże nerwicowe. Niech Pani da sobie spokój z wiedzą medyczną od doktora GOOGLE, bo wpadnie Pani w "obłęd hipochondryczny! Aktualnie jest duże podbarwienie lękowe i najlepiej skontaktować się z psychiatrą lub neurologiem. Podstawa psychoterapia z ew. wsparciem lekami p/lękowymi.
Powodzenia
W. Łuczkowski.