Czy te objawy są normalne przy niedoczynności?

Witam, mam niedoczynność tarczycy, TSH 4,12, FT4 10,82, anty Tg i anty TPO w normie,morfologia i żelazo w normie, wykryto także guza tarczycy. Dokuczają mi bardzo problemy z jelitami, zaparcia praktycznie ustąpiły po włączeniu błonnika. Inne objawy pozostały-wzdęcia, gazy, ból brzucha. Ból najczęściej z lewej strony pod żeberem, promieniuje często w stronę pleców i lewej łopatki. Często już sama nie wiem czy boli mnie brzuch, plecy czy łopatki, po prostu boli mnie wszystko. Dodatkowymi objawami są zawroty głowy, drżenie, osłabienie. USG jamy brzusznej nic nie wykazało, badanie moczu również. Czy te objawy są normalne przy niedoczynność? Do jakiego lekarza powinnam się udać i jakie jeszcze mogę zrobić badania? Dolegliwości są codzienne i na tyle uciążowe, że nie mogę czasem wstać z łóżka i przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu.

Dzień dobry,

objawy mogą być spowodowane nieprawidłowością w pracy tarczycy.
Proszę się skontaktować z endokrynologiem, który włączy ewentualnie farmakoterapię,

Pozdrawiam
Joanna Wardenga