Czy te objawy są spowodowane tarczycą?

Witam.Mam guza na pr płacie tarczycy(27x16x29mm),guz koloidowy,termin operacji ustalony.Wyniki TSH są zawsze w normie,nie stwierdzono nadczynności ani niedoczynności tarczycy,nie przyjmuje leków.Od kilku dni mam zawroty głowy,ból głowy,ogólne osłabienie organizmu.Utrudnia mi to normalne funkcjonowanie,pracuje fizycznie.Czy te objawy są spowodowane tarczycą?Serce zdrowe,błędnik w porządku, zawroty pojawiąją się coraz częściej.Kolejna wizytę u endokrynologa mam na 10.2017.Pozdrawiam

Dzień dobry,

objawy mogą być spowodowane tarczycą ale także być może nadmierną ilością pracy i nieprawidłowym odżywianiem się. Przyczyny mogą być różne. Bez wykonanie podstawowych badań i dokładnej analizy nie jesteśmy w stanie tego stwierdzić.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga