Czy te objawy to konkretna choroba?

Od kiedy pamiętam mam lekkie problemy ze stawami (łokcie , kolana, nadgarstki ,kości śródstopia ) Lecz od ostatniego roku bardzo mocno nasilił się  ból kolan czuje straszny ucisk jakbym był z 2 razy cięższy niż jestem takie obolałe są i strasznie "strzelają". Poza tym Jestem ciągle zmęczony i niewyspany (czasami śpię po 15 godzin ) proszę o pomoc.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Opisane dolegliwości wymagają konsultacji ortopedycznej. Zależnie od jej wyniku do rozważenia również wizyty u reumatologa i neurochirurga.
Dolegliwości mogą wynikać z ucisku nerwu przez zmieniony kręgosłup, zapalenia stawu w wyniku jego przeciążenia, kontuzji bądź choroby układowej.
Pozdrawiam