Czy te objawy związane są z nerwicą czy raczej jest to coś poważnego?

Witam od jakiegoś czasu czuje mrowienie w kończynach. Najpiera było to w nogach i dloniach czasami takie uczucie mrowienia w glowie a teraz jest tylko w dloniach . Mam też mdlosci zaraz po przebudzeniu i uczucie odbijania zolcia. Dodatkowo dodam że lecze się na nerwice . Czy te objawy związane są z nerwica czy raczej jest to coś poważnego? Bardzo się martwie . Jakie badania powinnam zroboczywiście żeby być spokojna ?

Dzień Dobry Pani,

Zaprezentowane przez Panią symptomy mogą być objawami nerwicowymi.

Jednak zalecałabym Pani osobistą konsultacje u lekarza pierwszego kontaktu, który zadecyduje co dalej (po wstępnym rozpoznaniu).

Życzę Pani Tego, Co potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605