Czy te operacje są przeciwwskazaniem do laparoskopii pęcherzyka?

Witam. Niedługo czeka mnie usunięcie pęcherzyka żółciowego Wcześniej mialam 3 operacje. Jedna to usunięcie torbieli wraz z jajnikiem druga to otwarcie powłok w wyniku krwotoku wewnętrznego po pierwszej operacji i trzecia to cesarskie cięcie. Czy te operacje są przciwskazaniem do laparoskopii pęcherzyka?. Obawiam się powiklań w wyniku zrostów.Czy istnieje mozliwosc przebicia laparoskopem zrostów bądz jakiegoś narządu wewnętrznego.

Szanowna Pani, jeśli będą obecne zrosty to faktycznie zabieg laparoskopowy nie będzie mógł być wykonany