Czy te porażenia nerwu twarzowego mogą być objawem stwardnienia?

Witam .Siedem lat temu miałem porażenie nerwu twarzowego z lewej strony teraz po 7 latach mam z prawej.Pierwsze było od przewiania..Czy to mogą być objawy stwardnienia rozsianego..?

Mogą być różne przyczyny porażenia obwodowego nerwu twarzowego..... Ważny wywiad i Pacjent ! Raczej nie ma powodów do niepokoju; Potrzebne więcej informacji na temat Pacjenta : wieku , niepokojących objawów, wywiadu, stanu aktualnego. Ważne obciążenia chorobowe, stosowane leki, Ważny pełny wywiad, badanie neurologiczne; analiza dokumentacji lekarskiej i wyników badań. Najważniejszy stan Pacjenta Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację neurologiczną.