Czy te suplementy i witaminy mogę przyjmować codziennie bez ograniczeń czasowych?

Witam, od roku leczę się na GERD. Mam przepuklinę rozworu przełykowego. Niestety stosuję IPP prawie codziennie. Stosuję dietę oraz zalecenia dotyczące trybu życia. Suplementuję: Omega-3 1000mg Witamina D3 2000j.m. K2 MK7 50ug B12 500ug Witamina C Oprócz GERD mam nadciśnienie tętnicze i jestem 15 lat po operacji wodonercza (nerki 100% wydolne, bez infekcji). Czy te suplementy i witaminy mogę przyjmować codziennie bez ograniczeń czasowych? Czy powinienem przyjmować coś jeszcze? Pozdrawiam,

Dzień dobry,

może Pan przyjmować te suplementy. Z wit d3 w okresie pełnego słońca może Pan ewentualnie zrezygnować. Witamina C - nie podał Pan dawki, ale nie wykazuje toksyczności dla naszego organizmu - uważa się ja za bezpieczną dla naszego organizmu.

Pozdrawiam
Joanna Wadenga