Czy te tabletki mogą pogorszyć stan mojej wątroby?

Witam mam takie pytanie Kardiolog stwierdził u mnie Tachykardie zatokową mam takie ataki raz na parę miesięcy 133 uderzeń na tle nerwicowym w razie ataku mam zażyć popranolol 10mg doraznie oraz mam delikatnie powiększą lewą komorę która pan doktor mówił że miesci się w normie że to przez moją budowę ciała 180cm 98kg oraz biorę takie tabletki jak zomiren sr 0,5 oraz parogen 20mg ale też u mnie stwierdzono bezalkocholowe stłuszczenie wątroby moje pytanie czy te tabletki mogą pogorszyć stan mojej wątroby

Lek. Katarzyna Szymczak

W niektórych przypadkach mogą wpływać na czynność watroby, w większym stopniu zomiern. Wskazana okresowa kontrola parametrów wątrobowych.
Pozdrawiam