Czy te tłuszczaki muszę usuwać?

Witam, mam pytanie. Mam gumka około centymetra, ale urósł tak w ciągu roku kiedy rośnie tak trochę dziwnie odczuwam to miejsce, nie wiem czy to nie tłuszczak. Ale od jakiegoś tygodnia zauważyłam że obok tak około centymetra może nie całego dalej pojawił się drugi jest zaledwie małą kuleczką. Czy w tym przypadku muszę udać się do lekarza czy raczej tłuszczaki i nie trzeba?(znajduje się nałokciu bardziej z zewnętrznej strony). Bardzo dziękuję

Witam
Należy zrobić USG i po ocenie charakteru guza podjąć decyzję odnośnie dalszego postepowania.
pozdrawiam i zapraszam na konsultację 600086240/501784896
Dr n med Daniel Maliszewski